Zostań naszym Partnerem Otwórz lokalne biuro IZODOM2000 PARTNER

Dowiedz się więcej
o współpracy

Korzyści współpracy z IZODOM 2000 Polska

Izodom - wszystko w komplecie

System IZODOM2000 to ponad 100 elementów, które można ze sobą łączyć jak klocki, by uzyskać określoną wielkość i kształt domu.

Następnie elementy wypełniane są betonem. Grubość warstw izolacyjnych, rodzaj betonu i ewentualne zbrojenie dobierane są w zależności od potrzeb.

Z elementów IZODOM2000 można wznosić wszelkiego rodzaju budynki: wielopiętrowe bloki mieszkalne, domki jednorodzinne, a nawet baseny.

Jest to technologia w pełni bezpieczna.

Elementy Izodom wykorzystano już w 1996 roku do budowy 11 piętrowego energooszczędnego wieżowca mieszkalnego.

Poznaj technologię Izodom

Korzyści współpracy z Izodom 2000 Polska

PRESTIŻ

Wyróżnij się, masz możliwość współpracy z innowacyjną polską firmą, która od 30 lat jest twórcą i producentem sprawdzonej technologii IZODOM2000 dedykowanej dla budynków pasywnych i energooszczędnych.

ZYSK

Pracując z nami masz możliwość zaistnienia w prężnie rozwijającej się gałęzi budownictwa energooszczędnego i pasywnego, co zaowocuje dynamicznym rozwojem Twojego biznesu.

TECHNOLOGIA

Oprzyj swój biznes o technologię, która skraca proces budowy do kilku tygodni. Buduj przyjazne dla środowiska budynki, o najniższych kosztach utrzymania.

STABILNOŚĆ

Wchodząc we współpracę z nami zyskasz bezpieczeństwo oraz możliwość budowania mocnych i trwałych relacji biznesowych. Dodatkowo otrzymasz, wsparcie merytoryczne, które pozwoli Ci budować biznes oparty na solidnej marce IZODOM2000

WIEDZA

Współpracując z nami masz dostęp do naszej wiedzy i 30letniego doświadczenia. Unijne certyfikaty techniczne i bezpieczeństwa oraz liczne nagrody to dowód, że jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie.

Zapoznaj się z opiniami naszych partnerów

Łatwa i szybka budowa, nawet zimą. Zdecydowanie polecam ten produkt.

Jorma Vilmusenaho (firma partnerska)

Budowlańcy bardzo dobrze ocenili pracę z produktami IZODOM2000. Tym samym zespołem mogłem prowadzić dwie równoległe budowy.

Miłosz S. (firma partnerska)

Jestem bardzo zadowolony z systemu IZODOM2000 i uważam, że jest to doskonałe rozwiązanie

– Robert G. (inwestor)

“Dla mnie i mojego zespołu najważniejsze przy dołączeniu do IZODOM2000 Polska było nawiązanie przyjaznej, otwartej i rzetelnej współpracy na rzecz innowacji w sektorze domów niskoenergetycznych i pasywnych. Profesjonalizm w rozwoju, szkolenia prowadzone przez specjalistów, spójne cele pozyskiwania klientów tworzą partnerstwo na równych warunkach, co sprawia że czujemy się częścią rodziny IZODOM2000 i to bardzo cenimy.

– Leo Dill (partner)

Współpraca z Izodom 2000 Polska i uczestnictwo w programie partnerskim jest to wielka szansa na dołączenie do zespołu ludzi i firm którzy otrzymają olbrzymią możliwość kreowania przyszłości Polskiego budownictwa domów jednorodzinnych i innych budynków.

Uczestnictwo w tak wielkim projekcie to wyzwanie i odpowiedzialność nie tylko przed firmą Izodom 2000 Polska ale głównie przed odbiorcą końcowym czyli Polską rodziną dla której sprzedajemy materiał na budowę domu, ich poczucie bezpieczeństwa oraz bardzo dobrze zainwestowanych środków pieniężnych.  

Jest to niewątpliwie szansa jaka trafia się raz w życiu.

W moim przypadku jest to jednocześnie spełnienie marzeń z początków działalność w branży budowlanej o zwiększeniu standardów życiowych ludzi mieszkających w Polsce. Możliwość dołączenia do programu partnerskiego Izodom to zaszczyt jakich otrzyma niewielu. Ciągła praca nad rozwojem firmowym i osobistym to droga którą chciałbym podążać i udoskonalać współpracę aby cały zespół osiągał wyższe cele.

– Dominik Gołębiowski (partner)

Firma z wieloletnią tradycją, innowacyjna, ekologiczna, wyprzedzająca standardy, z dużym potencjałem, dbająca o biznesowych partnerów. Połączenie tych cech wyróżnia firmę Izodom 2000 Polska na rynku i daje solidne podstawy do owocnej współpracy.

– Bartosz Inerowicz (partner)

IZODOM2000 to doskonała technologia dająca ogromne możliwości budowania domów pasywnych i energooszczędnych. Izodom 2000 Polska to też ludzie z którymi się bardzo dobrze  współpracuje, dlatego swoją przyszłość  upatruje we współpracy z tą firmą.

– Maciej Wieczorek WIEMAR (partner)

Otwórz lokalne biuro IZODOM 2000 Polska

Masz firmę budowlaną? Chcesz się wyróżnić? Rozwinąć? Zwiększyć zyski?

Zgłoś się do nas! Otwórz lokalne biuro IZODOM2000 PARTNER. To unikalna szansa współpracy bezpośrednio z producentem technologii.

Korzystając z naszej marki masz możliwość zaistnienia w prężnie rozwijającej się gałęzi budownictwa energooszczędnego i pasywnego. To niesamowita okazja na dynamiczny rozwój Twojego biznesu. Współpracując z nami będziesz mógł skorzystać z naszego 30 letniego doświadczenia na rynku budownictwa energooszczędnego. Otrzymasz kompletny model biznesowy z przemyślaną strategią rozwoju.

Współpraca z nami to partnerskie relacje oparte na wzajemnym zaufaniu. Korzystając z naszych produktów będziesz miał możliwość wyróżnienia się na rynku i oferowania najwyższej jakości ekologicznych domów o najniższych kosztach utrzymania.

Nagrody i wyróżnienia

Od lat dostarczamy najwyższej jakości produkty budowlane. Nieustannie rozwijamy się, aby sprostać wymaganiom zmieniającego się rynku. Zostaliśmy nagrodzeni licznymi międzynarodowymi oraz krajowymi wyróżnieniami, które są uwieńczeniem naszych starań.

Wyróżnienie Komisji Europejskiej

W 2013 roku Komisja Europejska wyróżniła Izodom 2000 Polska jako jeden z 40 najlepszych europejskich produktów budowlanych w Programie EU-Gateway.

Diamenty Polskiej Innowacyjności

Nagroda „Sylwetki i Marki Polskiej Gospodarki” jako „Diament Polskiej Innowacyjności 2017”, przyznawany firmom, które stosują unikatowe i nowoczesne rozwiązania w prowadzonej przez siebie działalności.

Greenevo

Jesteśmy pierwszym producentem materiałów budowalnych wyróżnionych przez Ministerstwo Środowiska w programie Greenevo ze względu na energooszczędność budynków i ich pozytywny efekt dla środowiska.

Ambasador budownictwa pasywnego

Jesteśmy ambasadorem budownictwa pasywnego – oznaczenie to otrzymują firmy, które wprowadzają innowacje na Polski rynek w postaci komponentów i systemów budowlanych zalecanych do stosowania w budynkach pasywnych.

Diamenty Forbes 2018

Nagroda dla najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw w naszym kraju.

Carring for Cliamte

Nasza firma jest członkiem inicjatywy prowadzonej pod patronatem Programu Środowiskowego ONZ. Ta elitarna organizacja skupia jedynie 350 firm na świecie.

TUV – ISO

Posiadamy wdrożony system kontroli jakości zgodny z normą 9001:2015, jednostką nadzorującą jest TUV Rheinland.

EOTA

Europejska Ocena Techniczna to certyfikat dzięki któremu nasze elementy posiadają oznaczenie CE i możemy je sprzedawać w całej Unii Europejskiej.

Passive House Institute

IZODOM2000 to pierwszy polski kompletny system budowalny, który uzyskał taki certyfikat. Świadczy on o całkowitej szczelności budynku wybudowanego przy pomocy technologii IZODOM2000 oraz braku mostów termicznych.

Teraz Polska 2013

Wyróżnij się masz możliwość współpracy z innowacyjną polską firmą, która od 30 lat jest twórcą i producentem sprawdzonej technologii dedykowanej dla budynków pasywnych.

 

Zostań naszym partnerem i rozwiń swój biznes.

Kontakt

Dane dodatkowe