Rozpoczynasz budowę swojego domu
i szukasz oszczędności?

Swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się z Tobą – Ewa z Markiem z Łodzi. Właściciele domu 110 m2 pod Pabianicami, którym przyświecała myśl stworzenia domu przyjaznego środowisku. Nie tylko spełnili swoje największe marzenie, ale udało im się zamieszkać w nim jeszcze przed pandemią. Teraz cieszą tanim w utrzymaniu domem poza miastem. Ty też chcesz zbudować własny energooszczędny dom? Poznaj technologię IZODOM2000 i dowiedz się, jak to marzenie spełnić!

IZODOM2000 - wszystko w komplecie

System IZODOM2000 to ponad 100 elementów, które łącząc się ze sobą tworzą ciągłą warstwę termoizolacji, 
bez mostków termicznych. Wykorzystując komplet naszych elementów – płytę fundamentową, elementy ściennie,
strop i płytę dachową – uzyskujesz energooszczędny budynek.
Nie musisz stosować dodatkowych zapraw, klejów i klamer – więc budujesz szybciej, a koszty inwestycji są niższe.
Budynki w naszej technologii to też o 80% mniejsze koszty ogrzewania domu. Decyduj świadomie i bez zmartwień.

Elementy szufladkowe do wykończenia.

Element nadproża.

Nadproża oraz zatyczki pozwalają na komfortowy ciepły montaż okien i drzwi.

Element podparcia stropu - ciągłość izolacji wieńca z izolacją ściany - zapewnia brak mostków termicznych w tym newralgicznym miejscu.

Gotowy narożnik zewnętrzny - szybkość, łatwość wykonania oraz brak mostków termicznych.

Element podstawowy - ściana o grubości 45cm - w tym 15 cm rdzenia betonowego.

Korzyści

IZODOM2000 to sprawdzone rozwiązanie, wysoka jakość użytych materiałów oraz dziesiątki tysiący zadowolonych klientów. Jesteśmy z wami już od 30 lat, codziennie wspierając naszych Klientów i Partnerów w procesie inwestycyjnym.

Technologia została zaprojektowana tak, aby wyprzedzała obowiązujące normy prawne – oferując już dziś zachodnioeuropejskie standardy na rynku polskim.

Szybkość budowy – 4,5m2 gotowej ściany z betonowaniem i zbrojeniem jest już gotowe w jedną godzinę - to aż kilkakrotnie szybciej niż w technologii tradycyjnej.

Ściany o porównywalnym współczynniku przenikania ciepła wykonane w IZODOM2000 są węższe niż te wykonane w technologii tradycyjnej i zamiast 45 cm mają grubość jedynie 35 cm . Na każdych 30 m2 zyskujesz dodatkowy 1m2 do wykorzystania według Twoich potrzeb.

Jakość potwierdzona międzynarodowymi certyfikatami i wyróżnieniami – ETA, Passive House Institute, TUV – ISO, Ambasador budownictwa pasywnego, Wyróżnienie Komisji Europejskiej, GreenEvo i wiele wiele innych.

Energooszczędny dom pozwala zmniejszyć emisję CO2 nawet o połowę w porównaniu z technologią tradycyjną.

Elementy styropianowe są duże i lekkie – transportowane z wykorzystaniem całej objętości auta – bez palet i zbędnego sterczu co eliminuje ilość śmieci. Materiał potrzebny na budowę średniej wielkości domu jednorodzinnego może być transportowany jedną ciężarówką co ogranicza emisje spalin do środowiska.

Styropian jako jedyny materiał izolujący jest w pełni recyklingowalny.

Budynki wybudowane w technologii IZODOM2000 sprawdzają się zarówno w pustynym klimacie Zjednoczonych Emiratów Arabskich jak i mroźnej Norwegii - tworząc komfortowe warunki do użytkowania. Mamy 20.000 budynków referencyjnych, które to potwierdzają.

Zobacz jak wyglądają nasze elementy podczas budowy

Buduj energooszczędnie.


Masz pytania?