Korzyści ze współpracy z Izodom 2000 Polska

PRESTIŻ

Wyróżnij się masz możliwość współpracy z innowacyjną polską firmą, która od 30 lat jest twórcą i producentem sprawdzonej technologii IZODOM2000 dla budynków pasywnych i energooszczędnych.

WSPARCIE

Współpracując z nami masz dostęp do naszej wiedzy i 30 letniego doświadczenia związanego z budownictwem pasywnym i energooszczędnym.

ZYSK

Dzięki technologii IZODOM2000 wyróżnisz swoją ofertę na rynku i będziesz miał możliwość zaistnienia w prężnie rozwijającej się gałęzi budownictwa pasywnego i energooszczędnego.

SZYBKOŚĆ

Opierając swoją inwestycję o technologię IZODOM2000, zrealizujesz ją szybciej niż tradycyjnie co oznacza przyspieszony zwrot z inwestycji.

TECHNOLOGIA

Wybuduj osiedle w technologii IZODOOM2000, która pozwala realnie zadbać o środowisko. Oparta na solidnej betonowej konstrukcji, umożliwia szybko budować domy o najniższych kosztach utrzymania.

Zapoznaj się z opiniami naszych partnerów

Z biegiem czasu praca przebiegała coraz sprawniej, a proces budowy został zoptymalizowany.
Jak mówi mój brygadzista „następnym razem praca będzie o połowę łatwiejsza.

– Tadas Gužauskas (deweloper)

W opinii Econekt, firma Izodom 2000 Polska to firma zapewniająca bezpieczeństwo. Specyfikacja budynku zostanie zrealizowana dzięki odpowiednim właściwościom termicznym produktów i uzyskanym poziomem szczelności.

– Ecconect (partner zagraniczny)
Budowlańcy chwalą pracę z elementami IZODOM2000 ponieważ są one lekkie a ich montaż wyjątkowo prosty.
– Frazer C. McLachlan (partner zagraniczny)

Dołącz do najlepszych na rynku

Zależy Ci na tym, aby wyróżnić się na rynku nieruchomości? Chcesz sprzedawać wysokiej jakości energooszczędne domy, które są ekologiczne i charakteryzują się najniższymi kosztami utrzymania?
Współpracując z nami masz możliwość zakupu materiałów bezpośrednio u producenta. Oferujemy kompletny i elastyczny system budowy domów spełniający rygorystyczne normy izolacyjności oparty na solidnej betonowej konstrukcji. Co więcej to technologia, która daje możliwość skrócenia czasu budowy i przekłada się bezpośrednio na szybszy zwrot z inwestycji.

Jesteśmy nastawieni na budowanie mocnych i trwałych więzi biznesowych. Możesz na nas liczyć w każdym momencie, bo wspieramy Twoją inwestycję na każdym etapie.

Izodom - wszystko w komplecie

System IZODOM2000 to ponad 100 elementów, które można ze sobą łączyć jak klocki, by uzyskać określoną wielkość i kształt domu.

Następnie elementy wypełniane są betonem. Grubość warstw izolacyjnych, rodzaj betonu i ewentualne zbrojenie dobierane są w zależności od potrzeb.

Z elementów IZODOM2000 można wznosić wszelkiego rodzaju budynki: wielopiętrowe bloki mieszkalne, domki jednorodzinne, a nawet baseny.

Jest to technologia w pełni bezpieczna.

Elementy Izodom wykorzystano już w 1996 roku do budowy 11 piętrowego energooszczędnego wieżowca mieszkalnego.

Nagrody i wyróżnienia

Od lat dostarczamy najwyższej jakości produkty budowlane. Nieustannie rozwijamy się, aby sprostać wymaganiom zmieniającego się rynku. Zostaliśmy nagrodzeni licznymi międzynarodowymi oraz krajowymi wyróżnieniami, które są uwieńczeniem naszych starań.

Wyróżnienie Komisji Europejskiej

W 2013 roku Komisja Europejska wyróżniła Izodom jako jeden z 40 najlepszych europejskich produktów budowlanych w Programie EU-Gateway.

Diamenty Polskiej Innowacyjności

Nagroda „Sylwetki i Marki Polskiej Gospodarki” jako „Diament Polskiej Innowacyjności 2017”, przyznawany firmom, które stosują unikatowe i nowoczesne rozwiązania w prowadzonej przez siebie działalności.

Greenevo

Jesteśmy pierwszym producentem materiałów budowalnych wyróżnionych przez Ministerstwo Środowiska w programie Greenevo ze względu na energooszczędność budynków i ich pozytywny efekt dla środowiska.

Ambasador budownictwa pasywnego

Jesteśmy ambasadorem budownictwa pasywnego – oznaczenie to otrzymują firmy, które wprowadzają innowacje na Polski rynek w postaci komponentów i systemów budowlanych zalecanych do stosowania w budynkach pasywnych.

Diamenty Forbes 2018

Nagroda dla najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw w naszym kraju.

Carring for Cliamte

Nasza firma jest członkiem inicjatywy prowadzonej pod patronatem Programu Środowiskowego ONZ. Ta elitarna organizacja skupia jedynie 350 firm na świecie.

TUV – ISO

Posiadamy wdrożony system kontroli jakości zgodny z normą 9001:2015, jednostką nadzorującą jest TUV Rheinland.

EOTA

Europejska Ocena Techniczna to certyfikat dzięki któremu nasze elementy posiadają oznaczenie CE i możemy je sprzedawać w całej Unii Europejskiej.

Passive House Institute

IZODOM2000 to pierwszy polski kompletny system budowalny, który uzyskał taki certyfikat. Świadczy on o całkowitej szczelności budynku wybudowanego przy pomocy technologii IZODOM2000 oraz braku mostów termicznych.

Teraz Polska 2013

Wyróżnij się masz możliwość współpracy z innowacyjną polską firmą, która od 30 lat jest twórcą i producentem sprawdzonej technologii dedykowanej dla budynków pasywnych.

 

Kontakt

Dane dodatkowe