Innowacyjna technologia budowy domów pasywnych

Zbuduj
swój dom

Kup od nas materiały do budowy.
Zaufaj technologii IZODOM2000
i obniż koszty utrzymania domu.

Wyobraź sobie, że Twój wymarzony dom jest pięknym, bezpiecznym i komfortowym miejscem, gdzie z przyjemnością spędzasz czas. Co więcej dzięki zastosowanej technologii jest przyjazny dla środowiska więc masz realny wpływ na zmniejszenie emisji dwutlenku węgla, a przy tym jest energooszczędny więc nie musisz się już martwić o cenę energii.

Dzięki nowoczesnym materiałom IZODOM2000 Twój dom będzie spełniał wszystkie te wymagania, a nawet więcej i to w przystępnej cenie.

Wypełnij widoczny formularz. Skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie i odpowiemy na wszystkie pytania.
  Korzyści budownictwa pasywnego

  Oszczędności

  Zastosowanie rozwiązań technologii IZODOM2000 wyraźnie zmniejsza rachunki za ogrzewanie nawet o 70%.

  Dbałość o środowisko

  Dom w technologii IZODOM2000 pozwala zmniejszyć emisję CO2 nawet o połowę w porównaniu z technologią tradycyjną.

  Szybkość

  Postawienie jednej kondygnacji średniej wielkości domu to tylko 5 dni pracy. Budowa domu od fundamentów aż po dach zajmuje kilka tygodni.

  Trwałość i bezpieczeństwo

  Zapewnij sobie bezpieczny i trwały budynek, oparty na solidnej betonowej konstrukcji, który zachowuje swoje parametry i jakość przez długie lata.

  Komfort życia

  Produkty Izodom znacznie poprawiają jakość powietrza w domu utrzymując pomieszczenia w optymalnym zakresie komfortu termicznego tworząc cichą i wygodną przestrzeń do życia i pracy.

  Większa wartość

  Od 2021 roku zgodnie z normami UE wszystkie nowo wybudowane domy będą domami o niemal zerowym zużyciu energetycznym. Mimo upływu czasu masz pewność, że dom zachowa swoją wartość dzięki technologii IZODOM2000.

  Przykładowe
  realizacje

  IZODOM2000 - wszystko w komplecie

  System IZODOM2000 to ponad 100 typów elementów, które można ze sobą łączyć jak klocki, by uzyskać określoną wielkość i kształt domu.

  Następnie elementy wypełniane są betonem. Grubość warstw izolacyjnych, rodzaj betonu i ewentualne zbrojenie dobierane są w zależności od potrzeb.

  Z elementów IZODOM2000 można wznosić wszelkiego rodzaju budynki: wielopiętrowe bloki mieszkalne, domki jednorodzinne, a nawet baseny.

  Jest to technologia w pełni bezpieczna.

  IZODOM2000 już w 1996 wykorzystano do budowy 11-piętrowego energooszczędnego wieżowca mieszkalnego.

  Nagrody i wyróżnienia

  Od lat dostarczamy najwyższej jakości produkty budowlane. Nieustannie rozwijamy się, aby sprostać wymaganiom zmieniającego się rynku. Zostaliśmy nagrodzeni licznymi międzynarodowymi oraz krajowymi wyróżnieniami, które są uwieńczeniem naszych starań.

  Wyróżnienie Komisji Europejskiej

  W 2013 roku Komisja Europejska wyróżniła Izodom jako jeden z 40 najlepszych europejskich produktów budowlanych w Programie EU-Gateway.

  Diamenty Polskiej Innowacyjności

  Nagroda „Sylwetki i Marki Polskiej Gospodarki” jako „Diament Polskiej Innowacyjności 2017”, przyznawany firmom, które stosują unikatowe i nowoczesne rozwiązania w prowadzonej przez siebie działalności.

  Greenevo

  Jesteśmy pierwszym producentem materiałów budowalnych wyróżnionych przez Ministerstwo Środowiska w programie Greenevo ze względu na energooszczędność budynków i ich pozytywny efekt dla środowiska.

  Ambasador budownictwa pasywnego

  Jesteśmy ambasadorem budownictwa pasywnego – oznaczenie to otrzymują firmy, które wprowadzają innowacje na Polski rynek w postaci komponentów i systemów budowlanych zalecanych do stosowania w budynkach pasywnych.

  Diamenty Forbes 2018

  Nagroda dla najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw w naszym kraju.

  Carring for Cliamte

  Nasza firma jest członkiem inicjatywy prowadzonej pod patronatem Programu Środowiskowego ONZ. Ta elitarna organizacja skupia jedynie 350 firm na świecie.

  TUV – ISO

  Posiadamy wdrożony system kontroli jakości zgodny z normą 9001:2015, jednostką nadzorującą jest TUV Rheinland.

  EOTA

  Europejska Ocena Techniczna to certyfikat dzięki któremu nasze elementy posiadają oznaczenie CE i możemy je sprzedawać w całej Unii Europejskiej.

  Passive House Institute

  IZODOM2000 to pierwszy polski kompletny system budowalny, który uzyskał taki certyfikat. Świadczy on o całkowitej szczelności budynku wybudowanego przy pomocy technologii IZODOM2000 oraz braku mostów termicznych.

  Teraz Polska 2013

  Wyróżnij się masz możliwość współpracy z innowacyjną polską firmą, która od 30 lat jest twórcą i producentem sprawdzonej technologii dedykowanej dla budynków pasywnych.

   

  Wybuduj samodzielnie dom w technologii IZODOM2000.

  Kontakt

  Dane dodatkowe