Chcesz rozwinąć swój biznes w branży budowlanej?

Dołącz do sprawdzonego konceptu i zacznij zarabiać budując w technologii energooszczędnej

Zostań Naszym Partnerem

Dołącz do prestiżowego programu Partnerskiego IZODOM2000 PARTNER i zacznij korzystać ze sprawdzonej technologii dedykowanej do budownictwa energooszczędnego i pasywnego. Otrzymasz szerokie wsparcie marketingowe, handlowe, projektowe oraz dostęp do innych benefitów zarezerwowanych tylko dla naszych Partnerów.

  • Zyskaj przewagę konkurencyjną na rynku, dzięki atrakcyjnej polityce cenowej,
  • Korzystaj z wiedzy w ramach programu szkoleniowego na każdym etapie współpracy,
  • Skorzystaj z indywidualnego i kompletnego modelu biznesowego z przemyślaną strategią rozwoju, 
  • Zdobądź możliwość szybkiej sprzedaży dzięki sprawdzonym metodom.

Izodom 2000 Polska to lider na rynku budownictwa pasywnego i energooszczędnego. W swojej ofercie posiada wysokiej jakości certyfikowane polskie produkty przewyższające aktualne normy środowiskowe.

Pracując z nami masz możliwość zaistnienia w prężnie rozwijającej się gałęzi budownictwa energooszczędnego i pasywnego, co zaowocuje dynamicznym rozwojem Twojego biznesu.

Umów się na bezpłatną konsultację

Na dobry początek wypełnij poniższy formularz. Resztę zostaw nam – Skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy propozycje współpracy.

Korzyści

Preferencyjne warunki handlowe

Uzyskaj atrakcyjne rabaty na materiały budowlane i usługi dodatkowe

Nieograniczony dostęp do wiedzy

Zyskasz dostęp do naszej wiedzy i wieloletniego doświadczenia. Unijne certyfikaty techniczne oraz liczne nagrody to dowód, że jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie.

Rozpoznawalność

Skutecznie zarabiaj pracując pod znaną marką IZODOM2000 obecną na rynku Polskim od 1991 r.

Wsparcie marketingowe

Współpracując z nami zyskasz dedykowaną stronę www, wsparcie przy kampaniach leadowych oraz pakiet materiałów marketingowych na start.

Warsztaty dopasowane do Twoich potrzeb

Pomożemy Ci ułożyć strategie na 3 lata oraz przeszkolimy w zakresie sprzedaży, marketingu, kosztorysowania i obsługi Klienta.

Zysk

Pracując z nami masz możliwość zaistnienia w prężnie rozwijającej się gałęzi budownictwa energooszczędnego i pasywnego, co gwarantuje dynamiczny rozwój Twojego biznesu.

Jak przystąpić?

Skontaktuj się z nami

Interesujesz się budownictwem pasywnym i energooszczędnym?

KROK 1

Umów się na spotkanie

Poznaj korzyści ze współpracy z Izodom 2000 Polska.

KROK 2

Podpisz umowę

Dołącz do grona Partnerów Izodom 2000 Polska. Zarabiaj budując domy pasywne i energooszczędne.

KROK 3

Pomożemy Ci w strategii

Dzięki warsztatom strategicznym opracujesz biznes plan na najbliższe 3 lata.

KROK 4

Weź udział w warsztatach

Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia biorąc udział w warsztatach z zakresu sprzedaży, marketingu, kosztorysowania i obsługi klienta.

KROK 5

Zyskaj bieżące wsparcie

Skorzystaj z pomocy dedykowanego Doradcy oraz zespołu specjalistów Izodom 2000 Polska.

KROK 6

IZODOM2000
Kompletna technologia do budowy domów energooszczędnych i pasywnych

System IZODOM2000 to ponad 100 elementów, które można ze sobą łączyć jak klocki, by uzyskać określoną wielkość i kształt domu.

Następnie elementy wypełniane są betonem. Grubość warstw izolacyjnych, rodzaj betonu i ewentualne zbrojenie dobierane są w zależności od potrzeb.

Z elementów IZODOM2000 można wznosić wszelkiego rodzaju budynki: wielopiętrowe bloki mieszkalne, domki jednorodzinne, a nawet baseny.

Zapoznaj się z opiniami naszych Partnerów

Firma z wieloletnią tradycją, innowacyjna, ekologiczna, wyprzedzająca standardy, z dużym potencjałem, dbająca o biznesowych partnerów. Połączenie tych cech wyróżnia firmę Izodom 2000 Polska na rynku i daje solidne podstawy do owocnej współpracy.

– Bartosz Inerowicz

IZODOM2000 to doskonała technologia dająca ogromne możliwości budowania domów pasywnych i energooszczędnych. Izodom 2000 Polska to też ludzie z którymi się bardzo dobrze  współpracuje, dlatego swoją przyszłość  upatruje we współpracy z tą firmą.

– Maciej Wieczorek WIEMAR 

“Dla mnie i mojego zespołu najważniejsze przy dołączeniu do IZODOM2000 Polska było nawiązanie przyjaznej, otwartej i rzetelnej współpracy na rzecz innowacji w sektorze domów niskoenergetycznych i pasywnych. Profesjonalizm w rozwoju, szkolenia prowadzone przez specjalistów, spójne cele pozyskiwania klientów tworzą partnerstwo na równych warunkach, co sprawia że czujemy się częścią rodziny IZODOM2000 i to bardzo cenimy.

– Leo Dil

Łatwa i szybka budowa, nawet zimą. Zdecydowanie polecam ten produkt.

Jorma Vilmusenaho 

Budowlańcy bardzo dobrze ocenili pracę z produktami IZODOM2000. Tym samym zespołem mogłem prowadzić dwie równoległe budowy.

Miłosz 

Współpraca z Izodom 2000 Polska i uczestnictwo w programie partnerskim jest to wielka szansa na dołączenie do zespołu ludzi i firm którzy otrzymają olbrzymią możliwość kreowania przyszłości Polskiego budownictwa domów jednorodzinnych i innych budynków.

Uczestnictwo w tak wielkim projekcie to wyzwanie i odpowiedzialność nie tylko przed firmą Izodom 2000 Polska ale głównie przed odbiorcą końcowym czyli Polską rodziną dla której sprzedajemy materiał na budowę domu, ich poczucie bezpieczeństwa oraz bardzo dobrze zainwestowanych środków pieniężnych.  

W moim przypadku jest to jednocześnie spełnienie marzeń z początków działalność w branży budowlanej o zwiększeniu standardów życiowych ludzi mieszkających w Polsce. Ciągła praca nad rozwojem firmowym i osobistym to droga którą chciałbym podążać i udoskonalać współpracę aby cały zespół osiągał wyższe cele.

– Dominik Gołębiowski

Nagrody i wyróżnienia

Od lat dostarczamy najwyższej jakości produkty budowlane. Nieustannie rozwijamy się, aby sprostać wymaganiom zmieniającego się rynku. Zostaliśmy nagrodzeni licznymi międzynarodowymi oraz krajowymi wyróżnieniami, które są uwieńczeniem naszych starań.

Passive House Institute

IZODOM2000 to pierwszy polski kompletny system budowalny, który uzyskał taki certyfikat. Świadczy on o całkowitej szczelności budynku wybudowanego przy pomocy technologii IZODOM2000 oraz braku mostów termicznych.

Caring for Climate

Nasza firma jest członkiem inicjatywy prowadzonej pod patronatem Programu Środowiskowego ONZ. Ta elitarna organizacja skupia jedynie 350 firm na świecie.

TUV – ISO

Posiadamy wdrożony system kontroli jakości zgodny z normą 9001:2015, jednostką nadzorującą jest TUV Rheinland.

EOTA

Europejska Ocena Techniczna to certyfikat dzięki któremu nasze elementy posiadają oznaczenie CE i możemy je sprzedawać w całej Unii Europejskiej.

Teraz Polska 2013

Wyróżnij się masz możliwość współpracy z innowacyjną polską firmą, która od 30 lat jest twórcą i producentem sprawdzonej technologii dedykowanej dla budynków pasywnych.

Wyróżnienie Komisji Europejskiej

W 2013 roku Komisja Europejska wyróżniła Izodom 2000 Polska jako jeden z 40 najlepszych europejskich produktów budowlanych w Programie EU-Gateway.

Diamenty Polskiej Innowacyjności

Nagroda „Sylwetki i Marki Polskiej Gospodarki” jako „Diament Polskiej Innowacyjności 2017”, przyznawany firmom, które stosują unikatowe i nowoczesne rozwiązania w prowadzonej przez siebie działalności.

Greenevo

Jesteśmy pierwszym producentem materiałów budowalnych wyróżnionych przez Ministerstwo Środowiska w programie Greenevo ze względu na energooszczędność budynków i ich pozytywny efekt dla środowiska.

Ambasador budownictwa pasywnego

Jesteśmy ambasadorem budownictwa pasywnego – oznaczenie to otrzymują firmy, które wprowadzają innowacje na Polski rynek w postaci komponentów i systemów budowlanych zalecanych do stosowania w budynkach pasywnych.

Diamenty Forbes 2018

Nagroda dla najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw w naszym kraju.

Buduj energooszczędnie